رک سرور ایستاده ۴۲ یونیت عمق ۱۰۰ دهنه ۸۰

  • رک ۴۲یونیت عمق ۱۰۰ دهنه  ۸۰-www.alfanetiran.com

  • استاندارد ۱۹ اینچ
  • عمق ۱۰۰ سانتیمتر
  • درب جلو مشبک- درب عقب دو لنگه مشبک
  • زه پانچ شده جهت تهویه بهتر
  • دستگیره چرخشی با قفل سوییچی

رک سرور ایستاده ۴۲ یونیت عمق ۱۰۰ دهنه ۸۰

رک ایستاده ۴۲ یونیت HPI از سری رک های ایستاده ایرانی به نام می‌باشد ، جنس بدنه این رک شبکه از فلز بوده و ضخامت بدنه بیرونی و آداپتور آن به ترتیب ۱٫۵ و ۲ میلیمتر و ابعاد آن ارتفاع ۲۰۶  و عرض ۶۰ سانتی‌متر می‌باشد . رک ایستاده ۴۲ یونیت دارای یک درب شیشه‌ای سکوریت به همراه یک دستگیره قفل ریتال به همراه دو عدد کلید سوییچی و دو پنل بغل بازشو و یک پنل بغل بازشو از پشت که دارای جایگاه نصب قفل است می باشد . درب‌های بغل بازشو رک ایستاده دارای دو ضامن شستی است که با فشار دادن هم زمان آن‌ها درب رک باز می‌‌شود. قاب‌های کناری درب به صورت مشبک طراحی شده‌اند تا عمل تهویه در داخل رک HPI ایستاده ۴۲ یونیت عمق ۱۰۰ دهنه ۸۰ به خوبی امکان‌پذیر شود.

طراحی رک HPI ایستاده ۴۲ یونیت

این رک شبکه دارای ۶ جایگاه عبور کابل می‌‌باشد که سه جایگاه آن در قسمت سقف رک ، دو جایگاه عبور کابل فرچه ای در پشت ، که یکی در بالا و یکی در پایین رک HPI و یک جایگاه در کف ، که می‌توان کابل‌ها را به راحتی به داخل رک هدایت کرد.

رک ۴۲ یونیت HPI دارای ۴ پایه ضد زلزله مستحکم با قابلیت تنظیم ارتفاع می‌باشد که باعث عدم جابجایی و لرزش در رک می شود ، در کنار پایه های ضد زلزله ۴ چرخ رک نیز به منظور حرکت رک HPI ایستاده ۴۲ یونیت عمق ۱۰۰ دهنه ۸۰ بکار گرفته شده است.

عمق 100 سانتیمتر
استاندارد 19 اینج
سریال محصول
شرح و مشخصات کالا
قیمت (ریال)
I-42-0810 HP
رک سرور ۴۲ یونیت ایستاده عمق۱۰۰ دهنه ۸۰
رک سرور ایستاده 42 یونیت عمق 100 دهنه 80
با ما تماس بگیرید