Coaxial cable hpirack.com (2)
کابل کواکسیال
مارس 16, 2021
کیفیت دوربین مداربسته را با چند نکته بالاتر ببرید
کیفیت دوربین مداربسته را با چند نکته بالاتر ببرید
مارس 17, 2021
Show all

دوربین مداربسته ضدآب و هر آنچه که نیاز است در مورد آن بدانید

دوربین مداربسته ضدآب و هر آنچه که نیاز است در مورد آن بدانید

خیلی از افرادی که داریم که اطلاعات زیادی در مورد دوربین مداربسته ندارند ممکن است موقع خرید دوربین مداربسته و دوربین مداربسته ضد آب دچار مشکلاتی شوند.

ما در این مقاله قصد داریم به بررسی کامل دوربین مدار بسته ضد آب پردازیم و اطلاعات کافی را در اختیار شما قرار دهیم تا بتوانید با آگاهی کامل یک دوربین مدار بسته مناسب را انتخاب کنید.

دوربین مداربسته ضد آب و نکاتی که باید بدانید

دوربین مداربسته outdoor

این گونه از دوربین ها به شکل طراحی شده‌اند که در برابر اتفاقات ناگهانی مانند گرد و غبار و همچنین نفوذ آب مقاوم باشند و علاوه بر آن اجزای داخلی آن در طراحی که دارند به شکلی است که در برابر اتفاقات مقاوم باشند و آسیب به آن‌ها نرسد.

این دوربین ها اصطلاحاً دوربین مدار بسته ضد آب می‌باشند که مخصوص نصب در محیط‌های بیرون و خارجی می‌باشند.

این دوربین‌های مدار بسته در چند مدل طراحی شده‌اند که هرکدام از مدل‌ها امکانات متفاوتی دارند و برخی از این مدل دوربین ها دارای یک سری ویژگی بی نظیر همانند دید در شب و لنزهای قابل تنظیم همچنین دید برای ضدخرابکاری کردن می‌باشد.

دوربین مداربسته ضدآب و هر آنچه که نیاز است در مورد آن بدانید

نکاتی در خصوص دوربین مداربسته ضدآب

شاید برخی از افراد با بیان اینکه یک محصول ضد آب است به این فکر افتادند که اگر غرب در آب کنند نیز اتفاقی برای آن می‌افتد ضدآب بودن دارای طیف معانی گسترده می‌باشند و صرفاً به این معنی می‌باشد که از هر عیبی در امان باشند.

باید به این نکته توجه داشته باشید که هیچ وسیله‌ای وجود ندارند که ۱۰۰% ضد آب باشند اما می‌توان این را بیان کرد که در برخی از موارد و برخی از وسایل در برابر آب مقاومت ای متفاوت دارند و بر اساس نوع مقاومت آن‌ها را می‌توان ارزیابی کرد.

استاندارد آی پی در دوربین مدار بسته ضد آب

برای آنکه بتوانیم به این دست نکته دست پیدا کنیم که هر وسیله به چه میزان ضد آب است باید از استاندارد آی پی استفاده کنیم که این استاندارد به ما نمایش می‌دهد که اگر دوربین مدار بسته به طور کلی آی پی بالاتر از ۶۵ داشته باشد می‌توانیم به آن دوربین مدار بسته ضد آب بگوییم و هرچه از این عدد پایین‌تر باشد این نکته را به ما می‌رساند که این دوربین در برابر آب مقاومت کمتری دارد.

اما اگر شما دوربین ای را می‌خواهید مشکل جدی ضد آب باشد و حتی در برابر نفوذ آب‌های شدید نیز مقاوم باشد و خراب نشود باید از دوربین مداربسته استفاده کنید که عدد استاندارد آی پی آن بیش از عدد ۸۹ باشد که این دوربین‌های مدار بسته جزو دوربین مداربسته خاص می‌باشند.

دوربین مدار بسته و داستان غوطه‌ور سازی آن در آب

دوربین‌های مدار بسته در بازار به فروش می‌رسند دارای درجه استاندارد آی پی ۶۶ و آی پی ۶۷ می‌باشند که این دوربین ها اگر در برابر فشار آب زیاد هم قرار بگیرند دچار مشکل نمی‌شوند اما اگر دوربین آی پی ۶۶ در برابر نفوذ آب قرار بگیرد یعنی آن را در آب غوطه‌ور کنیم ممکن است که دچار مشکل شود و از بین برود.

با این حال دوربین مداربسته ip۶۷ این قدرت را دارد که در مدت زمان کوتاهی را به صورت موقت کمی در آب غوطه‌ور بماند اما این دوربین نیز نمی‌تواند به شکل بلند مدتی در آب غوطه‌ور باشد.

دوربین مداربسته ضد آب به چه دردی می‌خورد؟

دوربین مداربسته دام زمانی به دردشان می‌خورد که شما می‌خواهید آن را در یک مکان آزاد نصب نمایید و خوب این مورد طبیعی است که در محیط باز ممکن است دوربین در برابر گرد و غبار و آب و باران قرار بگیرد.

ما نیز در این مقاله تمام تلاش خود را کرده‌ایم که بهترین اطلاعات را در اختیار شما قرار دهیم تا بدانید بهترین نوع از دوربین مداربسته را انتخاب کنید تا با توجه به شرایط و نیاز که دارید از آن استفاده نمایید.

دوربین مداربسته ضدآب و هر آنچه که نیاز است در مورد آن بدانید

کیفیت دوربین مدار بسته ضدآب

یکی از نکاتی که بسیار اهمیت دارد این است که باید دوربین مداربسته شما دارای کیفیت بالایی باشد که حتی در برابر آب بتواند تصاویر و مطلوبی را به شما ارائه دهد.

دوربین outdoor

از جمله دوربین‌هایی که می‌توانیم به کیفیت خوب آن‌ها اشاره کنیم که این دسته از دوربین ها می‌باشند که هم در ارائه تصاویر کیفیت بالایی دارند و هم دید در شب را به خوبی برای ما ایجاد می‌کند همچنین این دوربین دارای امکانات بیشتری است که می‌تواند شما را تقریباً راضی از خرید نگه دارد.

یکی از مزایای مهم این دوربین آن است که این دوربین ضد آب می‌باشد که در مناطق پرباران این دوربین که از دوربین‌هایی است که مقاومت خوبی را به نمایش گذاشته است و دارای مقاومت بالایی می‌باشد.

در هنگام خرید دوربین مداربسته ضد آب باید به این نکته توجه کنید که قبل از خرید اینترنتی هست من نظرات مشتریان را پیگیر شویم و حتی المقدور از مشاوره رایگان تیم فروش استفاده نمایید تا بهترین انتخاب را داشته باشید که بعداً از خرید خود پشیمان نشوید.

به گارانتی دوربین مداربسته توجه نمایید

مهم‌ترین نکته‌ای که باید به شما اعلام کنیم این است که باید به گارانتی دوربین‌های مداربسته ضد آب توجه کنید چرا که این موضوع نمایش می‌دهد که شرکت سازنده تا چه میزانی دوربین شما را از عوامل محیطی مثل گرد و غبار و باران و نفوذ آب محافظت می‌کند.

کارت گارانتی به شما کمک می‌کند که اگر اتفاقی برای دوربین مداربسته شما افتاد بتوانید آن را بدون مشکل تعویض و یا تعمیر کنید و این نکته را یادآوری می‌کنیم که به هیچ عنوان از دوربین‌های مداربسته که ضمانتنامه ندارند استفاده نکنید.

در انتها میزان که این مطلب برای شما مفید واقع شده باشد در صورتی که نیازمند کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می‌باشد می‌توانید با همکاران ما ارتباط برقرار کنید.

همکاران ما به صورت ۲۴ ساعته آماده خدمات رسانی و مشاوره رایگان به شما دوستان عزیز می‌باشند.

دوستان عزیز در صورتی که علاقمند هستید دیگر مطالب ما را مشاهده نمایید، اینجا کلیک نمایید. همچنین میتوانید شبکه ما را در اینستاگرام دنبال نمایید.

دیدگاه ها بسته شده است